O nas

Początki istnienia zespołu muzycznego AMIGO sięgają roku 1992. Przez cały okres naszej działalności mieliśmy przyjemność zagrania setek różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Zespół występował w różnych składach muzycznych ciągle rozwijając się i zdobywając coraz to większe doświadczenie muzyczne i estradowe. Obecnie zespół funkcjonuje w formie duetu muzycznego.

 

                                                              Mariusz                                    Mariusz 2                  

Nasza specjalność to w szczególności oprawa muzyczna przyjęć weselnych, jak również studniówek, balów sylwestrowych i karnawałowych oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Wesela zawsze prowadzimy według wcześniej uzgodnionego scenariusza, zawsze też jesteśmy na imprezie tak długo, jak chcą tego organizatorzy. Wspiera nas innowacyjny i nowoczesny sprzęt muzyczny, nagłośnieniowy oraz oświetleniowy znanych i cenionych na światowych rynkach marek takich jak np. Mackie, Sennheiser, Shure, Behringer, Roland, American DJ, Hohner. Daje to gwarancję, iż prezentowana przez nas oprawa muzyczna jest w 100% profesjonalna.

Nasz repertuar muzyczny obejmuje zarówno polskie ulubione utwory naszych dziadków (lata 60-te, 70-te i 80-te), typowe utwory weselne, muzykę biesiadną, dancingową oraz cygańską, jak również najnowsze polskie utwory list przebojów z gatunków dance, pop oraz discopolo. Repertuar staramy się na bieżąco aktualizować uzupełniając go o aktualne hity, a wszystko po to, aby nasza oferta była ciągle aktualna.

W trakcie imprez grane przez nas utwory staramy się na bieżąco dobierać w zależności od „klimatu” i bawiącego się towarzystwa tak, ażeby „imprezowicze” z każdego przedziału wiekowego znaleźli coś dla siebie - dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie już na początku zabawy "wyczuć" typ muzyki, jaki najbardziej odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem gramy to co się podoba zapewniając świetną zabawę.

Usługi wykonujemy głównie na terenach północno-wschodniej Polski: Suwałki, Augustów, Sejny, Grajewo, Szczuczyn, Suchowola, Mońki, Olecko, Ełk, Gołdap, Giżycko, Pisz, Orzysz oraz okolice.